TS Invest

Tesoro Ivory Residences Suchy Dwór

źródło: strona dewelopera Tesoro Ivory Residences

O domach - Tesoro Ivory Residences

Tesoro Ivory Residences

Suchy Dwór

Szkolna

  • od 2008-12-31 do 2014-12-31
  • od 519 do 906 m2
  • od 5231 do 6460 m2
  • 9700000 - 11000000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.tsinvest.pl/pl/inwestyc...

O deweloperze

TS Invest S.A.

ul. Szkolna 24, Suchy Dwór

81-198 Kosakowo

więcej o deweloperze TS Invest

Tesoro, czyli Skarb - miejsce, w którym bezpiecznie i komfortowo możemy mieszkać z rodzinami, wśród znajomych i przyjaciół, którzy szanują i pielęgnują podobne wartości oraz poszukują dla siebie odpowiedniego miejsca na ziemi.

Tesoro Ivory Residences to pierwszy w Polsce tak ekskluzywny zespół rezydencji, harmonijnie łączący tradycję z nowoczesnością. Rozmach projektu, przestrzeń oraz przyjemność obcowania z przyrodą, nadają inwestycji niespotykany charakter.

Kompleks usytuowany jest w Suchym Dworze na obrzeżach Gdyni w otoczeniu Nadmorskiego i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z okien wybranych rezydencji rozpościera się widok na Zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Doskonała lokalizacja na obrzeżach Gdyni pozwala cieszyć się zarazem urokami nowoczesnej aglomeracji oraz bliskością natury. Dogodna komunikacja umożliwia szybkie dotarcie do międzynarodowego portu lotniczego w Gdańsku Rębiechowie, bazy promowej oraz drogi ekspresowej A1 poprzez nową Trasę Kwiatkowskiego. Tesoro Ivory Residences to dyskretny luksus, bezpieczeństwo oraz spójna koncepcja. Na obszarze 37 ha (zobacz plan) powstanie docelowo 49 unikalnych rezydencji ? każda z nich będzie otoczona starannie wykonanym ogrodem. W pierwszym etapie budowy oddano do użytku 6 posiadłości.Rezydencje o powierzchni 519-886 m kw. położone są na działkach do 6 500 m kw. Sercem kompleksu jest centralnie położony, ponad 4-hektarowy park w stylu angielskim, pełen przytulnych zakątków i malowniczych kompozycji roślinnych o niespotykanych barwach i zapachach.

Architektoniczną inspiracją dla projektu były najlepsze wzorce europejskie ? polska architektura XVIII i XIX wieku oraz dzieła włoskich mistrzów renesansu. Spójność stylu architektonicznego osiągnięto dzięki przyjętym proporcjom, kolorystyce oraz odpowiednio dobranym materiałom wykończeniowym. Cechuje je naturalne piękno i odporność na warunki atmosferyczne.

Budowa Tesoro Ivory Residences została podzielona na cztery etapy. Etap pierwszy ? budowa sześciu rezydencji ? został zrealizowany w 2008 r. Ukończone rezydencje są już dostępne w sprzedaży. Wraz z zakończeniem pierwszego etapu, do użytku oddano pełną infrastrukturę podziemną i drogową, centralnie położony park, trawniki oraz kilkustopniowy system zabezpieczeń. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na 2014 rok.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Domy, osiedla Suchy Dwór

Inwestycje dewelopera: TS Invest