Ekolan

Przystań Ujeścisko Łostowice

źródło: strona dewelopera Przystań

O domach - Przystań

Przystań

Ujeścisko Łostowice

Guderskiego

  • gotowe do odbioru
  • 198 m2
  • od 271 do 581 m2
  • 560000 - 640000 PLN
  • garaż w cenie
  • przystan.ekolan.pl

O deweloperze

Ekolan S.A.

al. Niepodległości 761

81-838 Sopot

więcej o deweloperze Ekolan

Osiedle Przystań to kompleks domków szeregowych, które swoją prostą i czystą formą wkomponowują się w naturalny, zielony krajobraz Łostowic.

Lokalizacja - Osiedle Przystań położone jest na gdańskich Łostowicach, przy ulicy Świętokrzyskiej. Z Osiedla Przystań do centrum Gdańska jest 6,5 km, a do Obwodnicy Trójmiasta - 1,5 km. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, usługi, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, przychodnia lekarska i kościół. Otoczenie Osiedla Przystań z dwoma zbiornikami wodnymi i łąkami stanowi atrakcyjne miejsce do spacerów i spędzania wolnego czasu.

Architektura - Osiedle Przystań ma przypominać przedmieścia krajów Europy Zachodniej. Jego zabudowę cechuje widoczny umiar architektoniczny, stonowane kolory elewacji i prosta forma. Wszystkie domy posiadają własny garaż oraz możliwość stworzenia usług na dolnych piętrach.

Bezpieczeństwo i wygoda - osiedle domków zostanie ogrodzone. uliczka Przystani będzie oświetlona, co sprawia, że również po zmroku osiedle jest przyjazne. Na terenie osiedla będzie się znajdować plac zabaw dla dzieci.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Inwestycje dewelopera: Ekolan