Stolem

Przy Piłkarskiej Gdańsk Ujeścisko Łostowice(sprzedana)

źródło: strona dewelopera Przy Piłkarskiej

O domach - Przy Piłkarskiej

Przy Piłkarskiej

Gdańsk

Ujeścisko Łostowice

Piłkarska

  • 2012-12-31
  • 168 m2
  • 324 m2
  • 395000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.stolem.com.pl/pilkarska...

O deweloperze

Stolem

ul. Mirachowska 31

83-340 Sierakowice

więcej o deweloperze Stolem

Przede wszystkim projekt. Przyjazny, piękny, ponadczasowy. Do tego lokalizacja. Z dala od zgiełku ale blisko centrum miasta. I wreszcie klimat. Spokojne osiedle i tereny zielone.

Najnowsza inwestycja firmy Stolem to spełnienie marzeń o pięknym, wyjątkowym domu.

Proponujemy Państwu dom zbudowany wg. projektu, który wśród innych wyróżnia się linią zabudowy, przestronnymi, jasnymi wnętrzami i piękną bryłą budynku. Przemyślane usytuowanie pomieszczeń i starannie zaprojektowane detale tworzą klimat sprzyjający odpoczynkowi w gronie rodziny. Dom harmonijnie wkomponowuje się w spokój podmiejskiego osiedla.

Znajduje się w dzielnicy Łostowice, na ukończonym, zamieszkanym osiedlu, z pełną infrastrukturą, na terenie którego są pięknie wykończone domy, ogrody, chodniki oraz asfaltowe drogi. To zupełne przeciwieństwo nowo wybudowanych osiedli, przypominających wielki plac budowy.

Dom położony jest zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum Gdańska, popularnych sieci handlowych oraz zielonych terenów rekreacyjnych. To doskonała propozycja dla rodzin z małymi dziećmi (w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przedszkole) oraz wszystkich, którzy cenią sobie wygodę mieszkania na całkowicie ukończonym osiedlu.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Inwestycje dewelopera: Stolem