Legato

Primo Chwaszczyno

źródło: strona dewelopera Primo

O domach - Primo

Primo

Chwaszczyno

Świerkowa

  • 2018-06-30
  • 136 m2
  • od 513 do 531 m2
  • 570000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.legato.gda.pl

O deweloperze

Legato sp. j.

ul. Świerkowa

80-209 Chwaszczyno

więcej o deweloperze Legato

Primo to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w Chwaszczynie, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska i Gdyni. Tworzą ją dwa dwukondygnacyjne domy jednorodzinne, przygotowane w oparciu o indywidualny projekt architektoniczny.

W każdym z domów Primo do dyspozycji jest aż 6 wygodnych pomieszczeń mieszkalnych (słoneczny salon połączony z praktycznym aneksem kuchennym, 3 ustawne sypialnie, 2 przestronne łazienki) i 3 pomieszczenia gospodarcze (duży garaż, kotłownia/suszarnia, wiatrołap). Wszystko to przygotowane na 136 m2 powierzchni użytkowej. Każdy z domów Primo posadowiony jest na dużej działce (odpowiednio: 513 m2 i 531 m2), co gwarantuje wysoki komfort mieszkania. Teren przynależny do każdego z budynków zostanie odpowiednio wygrodzony i zagospodarowany (zieleń).

Przemyślany projekt architektoniczny pozwolił na wyeliminowanie niepraktycznych skosów - w ten sposób piętro każdego z budynków tworzą wyłącznie wysokie, pełnowymiarowe pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługuje piękny taras o powierzchni 21 m2, zlokalizowany nad każdym z garaży. Wypoczywać można także w ogrodzie z wygodnym tarasem rekreacyjnym, do którego dostać się można bezpośrednio z salonu na parterze budynku.

Inwestor realizuje projekt o podwyższonym standardzie deweloperskim. Każdy z domów wyposażony zostanie m.in. w komfortowe ogrzewanie podłogowe (parter budynku oraz 2 łazienki), wysokiej klasy stolarkę okienną (okna 5-komorowe, 3-szybowe) oraz instalację wentylacyjną umożliwiającą montaż kominka. Na życzenie klienta, istnieje możliwość zmian aranżacyjnych na poziomie parteru - w ten sposób uzyskać można dodatkową, pełnowymiarową sypialnię lub gabinet.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Inwestycje dewelopera: Legato