Nordcoop

Osada Kazimierza Rumia

źródło: strona dewelopera Osada Kazimierza

O domach - Osada Kazimierza

Osada Kazimierza

Rumia

Kazimierska / Klonowa

  • 2012-09-30
  • od 162 do 194 m2
  • od 180 do 460 m2
  • 530000 - 690000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.nordcoop.pl/domy_i_mies...

O deweloperze

Nordcoop Sp. z o.o.

ul. Hutnicza 40

81-038 Gdynia

więcej o deweloperze Nordcoop

Osada Kazimierza, to mały kompleks mieszkalny, składający się z kilku segmentów z domami jednorodzinnymi typu "szeregowiec" i "bliźniak" oraz dwóch domów wolnostojących. Łącznie znajdują się w nim 44 jednorodzinne domy o pow. od 162 do 194 m2. Domy posadowione są na działkach o zróżnicowanym metrażu od 180 do 460 m2. Każdy dom posiada garaż na jeden samochód oraz podjazd, służący jako dodatkowe miejsce parkingowe. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle będzie ogrodzone (po zakończeniu całej inwestycji) i przygotowane do założenia monitoringu.

Osiedle jest budowane i oddawane do użytku w 7 etapach.

Osiedle domów jednorodzinnych Osada Kazimierza zostało stworzone z myślą o osobach marzących o własnym domu, zlokalizowanym na małym kameralnym osiedlu, położonym w spokojnym zakątku miasta.

Zlokalizowane jest w Rumi u zbiegu ulic Kazimierskiej i Klonowej. Położone na skraju miasta, niedaleko od ważnych ciągów komunikacyjnych oraz sieci transportu publicznego. Wokół rozciągają sie tereny zielone oraz niskie budownictwo jednorodzinne. W niedalekiej odległości usytuowana jest szkoła , przedszkole i kościół.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Domy, osiedla Rumia

Inwestycje dewelopera: Nordcoop