Hanza

Magnolia Sopot Kamienny Potok

źródło: strona dewelopera Magnolia

O domach - Magnolia

Magnolia

Sopot

Kamienny Potok

Małopolska

  • 2013-12-31
  • od 294 do 320 m2
  • od 276 do 373 m2
  • 2410000 - 2460000 PLN
  • na 3 auta, wliczony w cenę
  • www.magnolia.sopot.pl

O deweloperze

Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

Majkowskiego 19 a

81-717 Sopot

więcej o deweloperze Hanza

Zamieszkaj we własnym domu w SOPOCIE!

Kamienny Potok to cicha i spokojna dzielnica Sopotu, granicząca od wschodu z Zatoką Gdańską, od zachodu zaś z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym.

Swą nazwę zawdzięcza przepływającemu przezeń i wpadającemu nieopodal do morza potokowi.

Magnolia - zespół trzech domów jednorodzinnych - powstaje przy ul. Małopolskiej, w zacisznym, otoczonym zielenią miejscu, pozwalającym poczuć atmosferę Sopotu jako uzdrowiska a równocześnie, dzięki doskonałej dostępności komunikacji i bogatej infrastruktury, sprawnie funkcjonować w wielkomiejskim stylu.

Magnolię z racji lokalizacji na terenie wpisanym do pośredniej ochrony konserwatorskiej zaprojektowano w taki sposób, by budynki swą formą nawiązywały do klasycznej zabudowy Sopotu. Zadbano przy tym o ponadczasową atrakcyjność detalu architektonicznego oraz zachowanie wszelkich cech piękna, elegancji, komfortu i nowoczesności.

Każdy z domów to 300 metrów kwadratowych powierzchni o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, pozwalających w idealny sposób dopasować funkcje wnętrz do stylu życia przyszłych mieszkańców.

Najwyższej klasy materiały i troska o staranność realizacji gwarantują jakość wykonania spełniającą oczekiwania osób najbardziej wymagających. Prestiżowa lokalizacja i niepowtarzalny charakter sprawiają, że Magnolia to doskonała lokata kapitału.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Domy, osiedla Sopot Kamienny Potok