Lokum

Leśna Dolina Straszyn

źródło: strona dewelopera Leśna Dolina

O domach - Leśna Dolina

Leśna Dolina

Straszyn

Jacka Malczewskiego

  • 2014-01-30
  • od 120 do 133 m2
  • od 450 do 800 m2
  • 380000 - 420000 PLN
  • dom 120 m2 bez garażu, pozostałe - garaż w cenie
  • www.lokum.gda.pl/nowelokum/...

O deweloperze

Lokum

Al. Grunwaldzka 250

80-314 Gdańsk

więcej o deweloperze Lokum

Marzysz o własnym domu, bo cenisz sobie wolność, świeże powietrze, bliskość natury i przestrzeń. Jednocześnie pragniesz być blisko miasta, gdzie dzieje się tyle ważnych sprawi i gdzie toczy się życie całej Twojej rodziny? Właśnie dla Ciebie powstało Osiedle Leśna Dolina.

Kameralne osiedle usytuowane jest w urokliwej części Straszyna, przy ul. Leśnej. Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej tworzą spokojną, sielską osadę, w której znajdziesz ciszę i odprężenie po intensywnym dniu w mieście. Otoczenie lasów i łąk stwarza mnóstwo możliwości aktywnego spędzania czasu, uprawiania sportów i czerpania pełnymi garściami z natury.

Straszyn posiada rozbudowaną infrastrukturę i jest doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina stale jesteście w centrum wydarzeń.

Domy na Osiedlu Leśna Dolina budowane są tak, aby zapewnić mieszkańcom wygodę i nowoczesny styl. Wybierz dla siebie dom, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - o powierzchni użytkowej od 110 m2 do 125 m2, z garażem lub bez, z większym lub mniejszym ogrodem (od 450 m2 do 800 m2).

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Domy, osiedla Straszyn