Eurohome

Koniczynka Gdańsk Ujeścisko Łostowice(sprzedana)

źródło: strona dewelopera Koniczynka

O domach - Koniczynka

Koniczynka

Gdańsk

Ujeścisko Łostowice

Zakoniczyńska

  • 2012-06-30
  • 156 m2
  • od 232 do 406 m2
  • 679000 - 749000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • pbeurohome.pl/?page_id=125

O deweloperze

Eurohome

ul. Jaśkowa Dolina 16/2

80-252 Gdańsk

więcej o deweloperze Eurohome

Osiedle Koniczynka jest zespołem 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko centrum Gdańska. Kameralne budynki stanowią ciekawą propozycję zamieszkania w dobrze zlokalizowanym miejscu z dobrym dojazdem środkami komunikacji miejskiej autobus, tramwaj. Dojazd do centrum zajmuje około 3 min, natomiast do Obwodnicy Trójmiasta około 5 min. Dodatkowym atutem osiedla jest dobrze rozwinięta pobliska infrastruktura handlowa - sklepy Lidl, Netto, Biedronka oraz dostępność placówek edukacyjnych szkoły i przedszkola. Mieszkańcom zapewniamy bezpieczeństwo, osiedle będzie ogrodzone i monitorowane wraz z video-domofonem zewnętrznym . Wszystkie domy mają do dyspozycji trzy kondygnacje użytkowe oraz własny ogród, a od frontu trawnik i podjazd do garażu wyłożony kostką brukową. Układ budynków zapewnia mieszkańcom spokój i intymność. Dla gości przewidziano strefę parkingową przy głównej drodze dojazdowej osiedla, która również zostanie wyłożona kostką brukową.

Ponieważ wiemy, iż chcą Państwo czuć się dobrze w przestrzeni, w której przebywają, proponujemy Państwu spotkanie na budowie z współpracującym z nami architektem. Jest to osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych pracowniach, dlatego też zaproponuje Państwu ciekawe i niepowtarzalne rozwiązania z zakresu wystroju wnętrz, zgodnie z najnowszymi trendami. Oczywiście, w/w usługa nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest małym prezentem od naszej firmy.

Ponadto każdy Klient ma możliwość doboru odpowiedniej dla siebie powierzchni działki.Powierzchnia całkowita budynku wynosi 176m2. Wszystkie media takie jak prąd, woda, gaz , kanalizacja są podłączone do sieci miejskiej. W każdym domu zastosowano ogrzewanie podłogowe ? w całym domu, piec gazowy JUNKERS z zasobnikiem ciepłej wody wraz z pompą cyrkulacyjną oraz komin do kominka.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka