Poldom

Domy w Bojanie Bojano

źródło: strona dewelopera Domy w Bojanie

O domach - Domy w Bojanie

Domy w Bojanie

Bojano

Wybickiego

  • 2011-10-31
  • 149 m2
  • 500 m2
  • 550000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.poldom.net.pl/osiedle_d...

O deweloperze

Poldom

ul. Wita Stwosza 16-S/6

83-000 Pruszcz Gdański

więcej o deweloperze Poldom

Osiedle 22 domów jednorodzinnych w Bojanie. Jest to najnowsza inwestycja firmy Poldom.

Bojano jest bardzo atrakcyjną miejscowością położoną w odległości kilku kilometrów od Centrum Gdyni. Posiada bardzo dobre połączenie drogowe z Gdynią. Dochodzi tu autobus komunikacji miejskiej. W planie na najbliższe lata jest budowa nowej drogi łączącej Szczecin z Trójmiastem, której trasa biegnie bardzo blisko Bojana.

W miejscowości znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa i gimnazjum, ośrodek zdrowia, apteka, kilka sklepów, piękny kościół.

W miejscowości jest pełna infrastruktura tzn. gaz, kanalizacja.

W Bojanie w bardzo dużej ilości powstają nowe budynki mieszkalne, często są to rezydencje, piękne, duże budynki na działkach, w skład których wchodzi np. oczko wodne albo lasek.

Bardzo urozmaicony teren jest charakterystyczny dla tej miejscowości, występują tu lasy, oczka wodne, teren jest pofałdowany. W pobliżu działki, gdzie powstaje osiedle bierze początek Rzeka Kacza, która swoje ujście do morza ma w Gdyni Orłowie, w bezpośrednim sąsiedztwie mola i klifu.

Domy budowane na tym osiedlu mają zabudowę bliźniaczą. Powierzchnia domu to 150 m2, powierzchnia działki 500 m2. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do oszczędności energii w trakcie eksploatacji. Uzyskujemy to przez dobrą izolację cieplną ścian, wysokiej klasy okna. Kotłownia wyposażona jest w wysokiej klasy stojący piec gazowy kondensacyjny połączony z kolektorem słonecznym na dachu budynku, który w okresie od wiosny do jesieni zapewnia ciepłą wodę. W łazienkach, częściowo w kuchni i w salonie przy wyjściu na taras zamontowano ogrzewanie podłogowe. Ponadto w budynkach są instalacje: alarmowa, centralnego odkurzacza, na trawniku instalacja zraszacza. W budynku znajduje się poddasze użytkowe.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Domy, osiedla Bojano

Inwestycje dewelopera: Poldom