Sagan-Plast

Domy na Wzgórzu Straszyn

źródło: strona dewelopera Domy na Wzgórzu

O domach - Domy na Wzgórzu

Domy na Wzgórzu

Straszyn

Kasprowicza

  • 2011-12-31
  • od 150 do 152 m2
  • od 73 do 112 m2
  • 599000 - 730000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.domynawzgorzu.pl

O deweloperze

PPH Sagan-Plast sp. z o. o.

ul. Jana Kasprowicza 31

83-010 Straszyn

więcej o deweloperze Sagan-Plast

Osiedle "Domy na Wzgórzu" położone jest w sercu bardzo dynamicznie rozwijającego się Straszyna, na obrzeżach aglomeracji Trójmiejskiej.

Blisko tu do szkoły, przedszkola, poczty i stale powiększającej się sieci placówek handlowych. Inwestycja zlokalizowana jest na wzniesieniu, z widokiem na Straszyn i panoramę rzeki Radunia. Malownicza okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym, oraz innym formom zdrowego trybu życia. Blisko stąd w Bory Tucholskie, czy nad Jeziora Kaszubskie.

Straszyn cechuje wymarzone położenie na mapie komunikacyjnej Trójmiasta. Bliskość od skrzyżowań obwodnic Południowej, Trójmiejskiej i Metropolitarnej (planowana) oraz autostrady A1 gwarantuje sprawny dojazd w każdy zakątek Trójmiasta, Pomorza i Polski.

Osiedle Domy na Wzgórzu zlokalizowane jest na skraju lasu straszyńskiego. Jest idealnym miejscem wypadowym na wycieczki rowerowe, spacery po lesie, nordic walking lub jogging. Blisko stąd nad jezioro straszyńskie i nad promenadę nad rzeką Radunia.

Straszyn oferuje kompleksowe zaplecze edukacyjne takie jak przedszkola, szkołę podstawową i gimnazjum. Twoje dziecko będzie mogło dojść do szkoły spacerem lub wygodnie dojechać ścieżką rowerową, bezpiecznie przekraczając ulicę starogardzką na światłach.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Domy, osiedla Straszyn

Inwestycje dewelopera: Sagan-Plast