Wybudujemy Dom

Domy na Wiczlinie Wiczlino

źródło: strona dewelopera Domy na Wiczlinie

O domach - Domy na Wiczlinie

Domy na Wiczlinie

Wiczlino

Kmicica

  • 2011-09-30
  • 161 m2
  • 437 m2
  • 599000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.domynawiczlinie.pl

O deweloperze

Wybudujemy Dom sp. z o.o.

ul.Nowy Świat 49/207

00-042 Warszawa

więcej o deweloperze Wybudujemy Dom

Domy o powierzchni mieszkalnej 128,77 m2 z garażem o powierzchni 32,88 m2 na dwa samochody, powierzchnia całkowita domu 161,65 m2.

W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole.

Grunt o powierzchni 437 m2 przy ulicy Kmicica w pełni uzbrojony zawierający przyłącza miejskie (wodociąg, kanalizacja, gaz ziemny, energia elektryczna).

Na parterze salon z kominkiem i z aneksem kuchennym, toaleta, wiatrołap i garaż na dwa samochody z automatycznym otwieraniem bram i bezpośrednim wejściem do domu.

Na piętrze cztery pokoje/sypialnie, duża łazienka z dwoma oknami (z zaprojektowaną wanną, kabiną prysznicową, muszlą klozetową, bidetem, umywalką).

Dom energooszczędny wykonany w konstrukcji szkieletu drewnianego w technologii niemieckiej (materiał konstrukcyjny importowany z Niemiec) ogrzewany piecem dwufunkcyjnym na gaz ziemny z kompletem grzejników. Cena również zawiera koszt wszystkich przyłączy do sieci miejskich: wodociąg, kanalizacja, gaz ziemny, energia elektryczna. Dodatkowo dom posiada strych którego powierzchni 40 m2 nie jest wliczana w podawane ceny.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Domy, osiedla Wiczlino

Inwestycje dewelopera: Wybudujemy Dom