Eko-Homes

Domy na Kwiatowej Gdańsk Kowale

źródło: strona dewelopera Domy na Kwiatowej

O domach - Domy na Kwiatowej

Domy na Kwiatowej

Gdańsk

Kowale

Kwiatowa

  • gotowe do odbioru
  • od 135 do 146 m2
  • od 420 do 540 m2
  • 529000 - 605000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.eko-homes.pl/?p=menu_1_...

O deweloperze

Eko-Homes sp. z o.o.

ul. Grottgera 8A

81-809 Sopot

więcej o deweloperze Eko-Homes

Firma EKO-HOMES sp. z o.o. realizuje obecnie budowę domków jednorodzinnych przy ul. Kwiatowej w Kowalach na granicy Gdańsk-Kolbudy. Powstaje 18 domków z garażem każdy o łącznej powierzchni 135 mkw. i 146 mkw. Wielkość działek wynosi od 420 mkw. do 540 mkw.

Domki na Kwiatowej tworzą mały kompleks mieszkalny w zacisznym miejscu a jednocześnie znajdują się w dobrym położeniu komunikacyjnym. Odległość do obwodnicy wynosi około 400m, do centrum Gdańska 7km.

Osiedle charakteryzuje niska estetyczna zabudowa - zróżnicowana lecz harmonijna oraz stonowana kolorystyka budynków. Dodatkową atrakcją są duże działki otaczające domki (przestrzeń!) oraz brak na tym terenie zabudowy wielorodzinnej.

Czy chcesz mieszkać blisko Centrum lecz w zacisznej okolicy, otoczony zielenią własnego ogrodu, w którym bezpiecznie bawią się Twoje dzieci?

Osiedle Domki na Kwiatowej na Kowalach to już właściwie gmina Kolbudy, większość mieszkańców tego uroczego zakątka utożsamia się jednak z Gdańskiem. Do centrum jest tylko 7 kilometrów i większość mieszkańców codziennie pokonuje tę trasę własnym autem lub miejskim autobusem. Jest to kameralna inwestycja w świetnej lokalizacji, tworzona przede wszystkim z myślą o dużej wygodzie i funkcjonalności dla wymagających klijentów. Powierzchnia oraz wykończenie pomieszczeń przewyższa obecne standardy.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Domy, osiedla Gdańsk Kowale

Inwestycje dewelopera: Eko-Homes