Pomorskie Domy

Bursztynowy Zakątek Chwaszczyno

źródło: strona dewelopera Bursztynowy Zakątek

O domach - Bursztynowy Zakątek

Bursztynowy Zakątek

Chwaszczyno

Bursztynowa

  • 2015-06-30
  • od 138 do 148 m2
  • od 296 do 623 m2
  • 529000 - 549000 PLN
  • garaż wliczony w cenę
  • www.pomorskiedomy.pl/aktual...

O deweloperze

Pomorskie Domy

Trakt św. Wojciecha 29

80-044 Gdańsk

więcej o deweloperze Pomorskie Domy

Bursztynowy Zakątek (etap II) to kameralna inwestycja realizowana na pograniczu Gdańska Osowej i Chwaszczyna. Niewielkie osiedle - 10 doskonale zaprojektowanych jednorodzinnych domów w szeregowej zabudowie - zlokalizowane jest w spokojnej, malowniczej części miasta.

Każdy z domów (o powierzchniach między 138 - 148 m2) posadowiony jest na osobnej działce (od 300 do 625 m2). Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i przemyślana architektura wnętrza dają duże możliwości aranżacyjne.

Na parterze każdego budynku dostępne są: kuchnia, przestronny aneks jadalny, salon wypoczynkowy, łazienka oraz garaż z powierzchnią gospodarczą. Piętro budynku to: trzy obszerne sypialnie, garderoba i duża łazienka.

Projekt budynku pozwala na użytkowe wykorzystanie poddasza - przyszli mieszkańcy zyskają w ten sposób dodatkowe 25 m2. Do każdego budynku przynależy też piękny, zagospodarowany ogród. Inwestor zadbał o wysoki standard wykończenia - ogrzewanie podłogowe na parterze, kominek, kocioł kondensacyjny Viessmann.

Wygodę gwarantuje nie tylko doskonały projekt każdego z budynków, ale także - bardzo dobre położenie inwestycji. Blisko stąd zarówno do trójmiejskiej obwodnicy, jak i całej infrastruktury usługowo-handlowej dzielnicy - licznych sklepów, przedszkoli, ośrodka zdrowia czy lokalnego gimnazjum.

Bursztynowy Zakątek (etap II) to doskonale zlokalizowana inwestycja - powstaje tuż przy granicy gdańskiej Osowej i Chwaszczyna (ul. Bursztynowa). Łatwo tu dojechać zarówno od strony Gdańska (jadąc ulicą Kielnieńską wzdłuż jeziora Osowskiego), jak i z przeciwnego kierunku - wjeżdżając na chwaszczyńskim rondzie w ulicę Oliwską. Z terenu inwestycji roztacza się widok na piękne Jezioro Osowskie. Blisko stąd także do wszystkich ważnych elementów infrastruktury miejskiej - licznych szkół, przedszkoli, sklepów czy ośrodka zdrowia w Gdańsku Osowej.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka

Inwestycje dewelopera: Pomorskie Domy