Spartan Development sp. z o.o.

Spartan Development sp. z o.o.

Korzenie firmy Spartan sięgają początku 1990 roku, kiedy powstała hurtownia spożywcza Spartan w Pucku. Spółka rozwijała się dynamicznie i już w 1999 roku jej rynek handlowy został połączony z czterema podobnymi firmami, dzięki czemu powstała spółka DLS S.A. o zasięgu ogólnopolskim. Dalsza konsolidacja rynku doprowadziła do powstania giełdowego holdingu Emperia S.A., którego częścią jest obecnie DLS S.A. W październiku 2007 akcjonariusze firmy Spartan powołali do życia spółkę celową Spartan Development. Jej zadaniem jest kompleksowa realizacja osiedla 166 domów jednorodzinnych w miejscowości Suchy Dwór (gmina Kosakowo, powiat pucki, województwo pomorskie).

Profesjonalne podejście do biznesu i Klienta to podstawa działalności Spartan Development. Firma realizuje inwestycje terminowo przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych Klientów. Doradzamy również w wyborze możliwie najlepszej formy finansowania budowy.

Działalność firmy Spartan Development opiera się na zasadzie, że krajobraz jest naszą wspólną wartością. Zgodnie z nią przy realizacji inwestycji troszczymy się o harmonijne przekształcanie i zagospodarowywanie otaczającej przestrzeni. Dlatego też, nazwa osiedla jest nieprzypadkowa. Jawor, czyli klon jest dla Kaszubów symbolem trwania i wrastania w ziemię. Wychodząc z założenia, że wszyscy mamy niezbywalne prawo do piękna, położyliśmy duży nacisk na zagospodarowanie terenu osiedla z uwzględnieniem otaczającej je przyrody. Równie istotne znaczenie miały odpowiednie projekty domów, dzięki czemu przyroda i budynki tworzą harmonijne połączenie. Wszystkie te elementy spowodują, że nasi nowi mieszkańcy, tak jak jawory wrosną w kaszubską ziemię, z której rozciąga się piękny widok na morze.

Firma Spartan Development profesjonalnie, rzetelnie i bezpiecznie pomaga Klientom zrealizować marzenia o własnym domu, gwarantując kompleksową i elastycznie dopasowaną do ich potrzeb obsługę.

Kontakt

Spartan Development sp. z o.o.

ul. Szkolna 34

81-198 Suchy Dwór

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka