PPH Sagan-Plast sp. z o. o.

PPH Sagan-Plast sp. z o. o.

Słowo deweloper kojarzy się często z mało elastyczną firmą, budującą mieszkania i domy na dużą skalę i przyglądającą się bardziej swoim kosztom, niż zadowoleniu klienta. Z tego właśnie powodu nie myślimy o sobie jako o deweloperze, lecz jako o partnerze budowlanym. Nasza partnerska filozofia opiera się na przekonaniu, iż najlepszym narzędziem marketingowym nie jest reklama, lecz rekomendacja obecnych klientów. Do potrzeb naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, co ma przełożenie na większą elastyczność podczas negocjacji warunków sprzedaży, możliwość indywidualnych aranżacji domów, czy podejście do rozwiązywania reklamacji.

Nasza specjalność to kameralne zespoły domów jednorodzinnych. Poprzednia inwestycja zlokalizowana w Straszynie przy ulicy Na Wzgózu 5 została zakończona w 2007 roku.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów szukamy atrakcyjnych terenów inwestycyjnych, dobrze skomunikowanych z Trójmiastem i tak zarządzamy działalnością aby konkurować cenowo, bez utraty na jakości budowanych domów. Nasz wykonawca posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu osiedli mieszkaniowych. Zatrudniamy również profesjonalny nadzór budowlany, aby zapewnić Państwu gwarancję jakości sprzedawanych domów.

Nasze motto to "Dajemy więcej". Staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów jeśli chodzi o jakość użytych materiałów, ilość i użyteczność elementów wyposażenia.

W przypadku osiedla domów szeregowych "Domy na Wzgórzu" w Straszynie, oferujemy - gratis - całą gamę cennych dodatków takich jak: elektrycznie sterowane żaluzje, centralny odkurzacz, kolektory słoneczne, czy ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo każdy klient kupujący dom, otrzymuje, nie liczone w standardowym metrażu ponad 70m2 w piwniczce i na strychu, co z pewnością okaże się przydatne w trakcie kolejnych lat użytkowania domu.

Kontakt

PPH Sagan-Plast sp. z o. o.

ul. Jana Kasprowicza 31

83-010 Straszyn

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka