Pomorskie Domy

Pomorskie Domy

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od dziesięciu lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania.

Misja naszej firmy to realizacja projektów, które dostarczać będą przyjazną przestrzeń do życia - nasze inwestycje projektowane są przez najlepszych trójmiejskich architektów, a ich wykonanie powierzamy wyłącznie sprawdzonym i fachowym firmom budowlanym.

Stawiamy na jakość - nasze mieszkania i domy powstają z najlepszych materiałów, w oparciu o sprawdzone i skuteczne rozwiązania i technologie. Dbamy o to, by każdy etap procesu inwestycyjnego zrealizowany został zgodnie ze sztuką - kontrolę i nadzór budowlany powierzamy wyłącznie doświadczonym inżynierom i specjalistom budowlanym. Budujemy solidnie, fachowo i trwale.

Z dumą prezentujemy zrealizowane przez nas projekty mieszkaniowe: Bursztynowy Zakątek, Nowy Świat I, Nowy Świat II, Wille Posejdona, inwestycje Osowa I i Osowa II, Willa Stefania (Gdynia). Wciąż realizujemy nowe zadania inwestycyjne: Bursztynowy Zakątek (etap II), piękne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Willa Konkordia (Gdańsk Osowa) oraz nasz flagowy projekt ? Mały Port (Gdańsk Osowa), w którym dostępnych będzie 12 wygodnych, przestronnych mieszkań.

Kontakt

Pomorskie Domy

Trakt św. Wojciecha 29

80-044 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka