Platinum Invest sp. z o.o.

Platinum Invest sp. z o.o.

Platinum Invest sp. z o.o. powstałą jako firma deweloperska łącząca doświadczenie kadry zarządzającej, utytułowanych projektantów, doświadczonego wykonawcy i siły kapitału krajowych i zagranicznych inwestorów.

Prezes Zarządu Maciej Zawiślak zdobywał doświadczenie jako wieloletni dyrektor bankowości inwestycyjnej oraz członek zarządu jednego z Narodowych Funduszy Inwestycyjnych, zaś w Radzie Nadzorczej zasiadają osoby z wieloletnim doświadczeniem w inwestowaniu w nieruchomości, posiadające też doświadczenie w budowie tanich i solidnych domów www.deweloper-gdansk.pl.

Projekty architektoniczne opracowuje zespół renomowanych architektów z pracowni JPP Architekci pod kierownictwem laureata wielu konkursów architektem Jerzym Świątkiewiczem www.jpp-architekci.pl.

Generalnym wykonawcą jest firma Land z Gdyni www.land.gdynia.pl, której dotychczasowe realizacje znane są z solidności wykonania.

Platinum Invest posiada kapitał własny i działa wyłącznie w oparciu o środki prywatnych inwestorów, co powoduje, że spółka nie posiada żadnych kredytów bankowych, co w znakomity sposób zwiększa bezpieczeństwo naszych klientów.

Kontakt

Platinum Invest sp. z o.o.

ul. Piekarnicza 22

80-126 Gdańsk

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka