K&L Inwestycje sp.z o.o.

K&L Inwestycje sp.z o.o.

Firma deweloperska K&L Inwestycje powstała w 2007 roku. Plan jej powstania zrodził się przed laty w głowach dwóch przyjaciół - Janusza Karpińskiego i Grzegorza Krychowskiego.

W 2007 roku firma rozpoczęła pracę nad swoją pierwszą inwestycją oraz otworzyła biuro sprzedaży w Sopocie przy ulicy Haffnera 6 (Krzywy domek). W ciągu 5 lat powiększył się również zespół tworzący przedsiębiorstwo. Obecnie funkcjonowanie firmy opiera się na bezpośredniej współpracy kilkunastu osób z grupy firm K&L. Każda z nich ma swój obszar działań, w którym się specjalizuje i który jej jej pasją.

W październiku 2007 roku wystartowała budowa Kamienicy Bakaliowej - wielorodzinnego budynku położonego w Gdyni Chwarznie przy ulicy Sokoła. W listopadzie 2008 Kamienica Bakaliowa została ukończona i do zbudowanego przez nas domu wprowadzili się pierwsi mieszkańcy.

Latem 2008 rozpoczęliśmy wznoszenie Willi Piastowskiej - 8 mieszkaniowego budynku położonego w Gdańsku Oliwie przy ulicy Piastowskiej. Jesienią 2009 roku inwestycja została oddana do użytku.

W tym czasie rozpoczął się również światowy kryzys, który dzięki doświadczeniu i mądrości zarządzania przedsiębiorstwem przetrwaliśmy i jesienią 2010 roku wbiliśmy pierwszą łopatę na placu budowy nowoczesnego osiedla Park Rewerendy. Osiedle położone jest na granicy Chwaszczyna i Gdyni przy ulicy Rewerendy.

Na początku października 2011 roku otrzymaliśmy uprawomocnione pozwolenie na budowę Osiedla Goplany - osiedla o wyjątkowej architekturze położonego w Gdańsku Kiełpinie przy ulicy Goplańskiej. Tydzień później na terenie inwestycji rozpoczęliśmy pierwsze prace budowlane.

W połowie stycznia 2012 roku uprawomocniło się pozwolenie na budowę Osiedla Łanowa I - zespołu 9 budynków czteromieszkaniowych położonych w Gdyni Dąbrowie. Pod koniec stycznia ruszyła budowa inwestycji.

Kontakt

K&L Inwestycje sp.z o.o.

ul. 3 maja 67 - 69

81-850 Sopot

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka