Inpro S.A.

Inpro S.A.

Jesteśmy jedną z liczących się firm budowlanych działających na Wybrzeżu i za granicą. INPRO S.A. istnieje od 1987 roku.

W okresie początkowym czyli w latach 1987-1990 spółka zajmowała się projektowaniem i przygotowywaniem inwestycji budowlanych. Kolejne lata to okres znaczących zmian w systemie organizacyjnym Inpro, gwarantujący dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Powiązanie kapitału Inpro z innymi spółkami budowlanymi pozwoliło firmie na rozszerzenie działalności. Realizowanie zleceń na wymagającym rynku niemieckim dało możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i przeniesienia ich na rodzimy grunt.

Dzięki temu notowania firmy na rynku budowlanym wyraźnie wzrosły i spowodowały dynamiczny rozwój spółki zwiększając ilość realizowanych przedsięwzięć. Do tych prestiżowych należą renowacja Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku, budowa Wydziału Prawa i Administracji UG, Hali Sportowej AWF w Gdańsku oraz modernizacja obiektów Politechniki Gdańskiej (AUDYTORIUM NOVUM).

W latach 1997-2001 Inpro oddaje do użytku pierwsze inwestycje mieszkaniowe: Atrium w Gdyni, Osiedle na Wzgórzu w Gdyni, Kamienica Karlikowska w Sopocie, Osiedle nad Potokiem w Gdyni.

Firma Inpro dostrzegła ogromny potencjał jakim dysponuje Sopot. Pionierska decyzja o rewitalizacji i rozbudowie zabytkowej Willi Halina dała początek kolejnym inwestycjom realizowanym w tym mieście takim jak: Kamienica Sopocka, Willa Krystyna czy obecnie budowana Willa Maria.

Nowy kierunek działania wyznaczyła budowa Domu Zdrojowego w Jastarni, łączącego w jednym kompleksie hotel i apartamenty. Powodzenie tej inwestycji zadecydowało o kolejnych podobnych przedsięwzięciach realizowanych w Gdańsku Oliwie i w Mikołajkach.

Inpro ma także ambitne plany uczestniczenia w największych od półwiecza przedsięwzięciach - rewitalizacji Głównego Miasta Gdańska i odbudowie Wyspy Spichrzów.

Zaczyna się 21-y rok naszej działalności. Mamy nadzieję, iż nasze kolejne inwestycje oraz jakość ich wykonania zdobędą uznanie przyszłych klientów.

Kontakt

Inpro S.A.

ul. Opata Jacka Rybińskiego 8

80-320 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka