Ekolan S.A.

Ekolan S.A.

Budowanie mieszkania, domu, osiedla to wielkie wyzwanie. Od samego początku procesu ich tworzenia od pomysłu poprzez wybór lokalizacji, prace projektowe, a wreszcie budowlane i wykończeniowe mamy poczucie, że uczestniczymy w niezwykłym przedsięwzięciu. Tworzymy nową przestrzeń życia. To uczucie niezwykłości towarzyszy nam już od ponad 13 lat działalności na trójmiejskim rynku nieruchomości. I sprawia, że do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, z pasją.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu coraz lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Starannie wybieramy miejsca dla nowych obiektów, harmonijnie wkomponowując ich architekturę w krajobraz otoczenia. Na terenie naszych osiedli budujemy alejki spacerowe, place zabaw, wraz z architektami aranżujemy zieleń, kwiaty i krzewy.

A wszystko po to, by stworzyć mieszkańcom naszych osiedli jak najlepsze warunki do wygodnego życia, ruchu na świeżym powietrzu, budowania relacji dobrosąsiedzkich, a przede wszystkim do efektywnego wypoczynku i relaksu.

Tak, aby nasi klienci nie tylko w swoich czterech kątach czuli się jak w domu.

Kontakt

Ekolan S.A.

al. Niepodległości 761

81-838 Sopot

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka