Archideon Development S.A.

Archideon Development S.A.

Firma Archideon Development S.A. powstała z zamiarem realizowania inwestycji budowlanych. Jednak nie sama budowa jest dla nas nadrzędnym celem, ale marzenia wielu osób, które możemy spełniać.

Budujemy osiedla domów jednorodzinnych w tradycyjnym stylu. W naszej działalności opieramy się na wymaganiu wysokiej jakości we wszystkim, co robimy ? od projektów domów, przez materiały budowlane i wykonawstwo aż po obsługę klienta. Zależy nam, by w każdym domu, który zbudujemy, mieszkańcy czuli się szczęśliwi.

Wzgórze Raduni to nasza pierwsza inwestycja, którą w całości realizujemy ze środków własnych. Wybraliśmy dla niej miejsce z dala od zgiełku miasta, blisko natury, aby każda rodzina czuła się tu dobrze, bezpiecznie, wygodnie. Po prostu u siebie.

Naszym partnerem w realizacji jest firma budowlana Technobud Sp. z o.o. Wybraliśmy ją, ponieważ gwarantuje najwyższą jakość i terminowość powierzonych jej zadań. Dlatego i my możemy je zagwarantować naszym klientom. Nie bez znaczenia jest fakt, iż firma nasza jest członkiem programu ?Rzetelna Firma?.

Kontakt

Archideon Development S.A.

ul. Chabrowa 33

83-010 Straszyn

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt
Suwmiarka