Reklama

Reklama

Serwis internetowy domy-gdansk.pl prezentuje inwestycje w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicy oraz deweloperów z tego regionu.

Głównymi użytkownikami serwisu są mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu chcący kupić nowe domy i szukający w internecie informacji na ten temat. W naszym serwisie znajdą oni bazę wszystkich znaczących inwestycji oraz dane kontaktowe deweloperów.

Zapraszamy do reklamowania się na stronach serwisu domy-gdansk.pl.

W razie potrzeby sami możemy przygotować dla Państwa reklamy banerowe, które bedą wyświetlane na stronach naszego serwisu.

Kontakt w sprawie reklamy:

Telefon: 606 821 340

E-mail: reklama@domy-gdansk.pl

Poniżej proponowane formy reklamy w serwisie domy-gdansk.pl. Jesteśmy jednak otwarci również na inne pomysły i propozycje reklamy np. reklama video.

Reklamy w serwisie domy-gdansk.pl

O serwisie domy-gdansk.pl

Serwis domy-gdansk.pl prezentuje inwestycje w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Na terenie Trójmiasta buduje się sporo nowych osiedli domków jednorodzinnych, ale do tej pory w internecie nie było miejsca, gdzie można by znaleźć informacje o wszystkich deweloperach w naszym regionie i o oferowanych przez nich nowych domach. W końcu takie miejsce powstało.

Wybór domu, który spełni wszystkie nasze wymagania nie jest rzeczą prostą - szczególnie jeśli chodzi o rynek pierwotny. By móc cieszyć się swoimi czterema kątami przez długie lata, należy już na początku dokonać dobrego wyboru. Strona na której jesteś, powstała właśnie po to, żeby wybór własnego domu ułatwić... czytaj więcej