O nas

O nas

Serwis domy-gdansk.pl prezentuje inwestycje w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Na terenie Trójmiasta i okolic buduje się sporo nowych osiedli domków jednorodzinnych, ale do tej pory w internecie nie było miejsca, gdzie można by znaleźć informacje o wszystkich deweloperach w naszym regionie i o oferowanych przez nich domach. W końcu takie miejsce powstało.

Wybór domu, który spełni wszystkie nasze wymagania nie jest rzeczą prostą. By móc cieszyć się swoimi czterema kątami przez długie lata, należy już na początku dokonać dobrego wyboru. Strona na której jesteś powstał właśnie po to, żeby wybór własnego domu ułatwić.

Na stronach serwisu domy-gdansk.pl znajdą Państwo informacje na temat nowych domów oferowanych przez deweloperów w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicy. To tutaj dowiedzą się Państwo gdzie budowane są nowe osiedla, ile kosztuje metr kwadratowy oraz na kiedy przewidziany jest termin oddania domów przez deweloperów. Uzyskacie Państwo informacje dotyczące specyfikacji danej inwestycji tzn. ile pięter ma budynek, jak duże domy są w ofercie, czy domy posiadają balkony i garaże. U nas znajdą Państwo dokładne dane kontaktowe deweloperów oraz adresy ich stron, na których można uzyskać dokładniejsze informacje na temat oferty konkretnej firmy.

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronach naszego serwisu były jak najpełniejsze i jak najbardziej aktualne. Dlatego jeśli w naszej bazie brakuje jakiejś inwestycji lub znajdą Państwo jakiś błąd czy nieścisłość, bardzo prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie Kontakt lub pisząc bezpośrednio na adres kontakt@domy-gdansk.pl.

O serwisie domy-gdansk.pl

Serwis domy-gdansk.pl prezentuje inwestycje w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Na terenie Trójmiasta buduje się sporo nowych osiedli domków jednorodzinnych, ale do tej pory w internecie nie było miejsca, gdzie można by znaleźć informacje o wszystkich deweloperach w naszym regionie i o oferowanych przez nich nowych domach. W końcu takie miejsce powstało.

Wybór domu, który spełni wszystkie nasze wymagania nie jest rzeczą prostą - szczególnie jeśli chodzi o rynek pierwotny. By móc cieszyć się swoimi czterema kątami przez długie lata, należy już na początku dokonać dobrego wyboru. Strona na której jesteś, powstała właśnie po to, żeby wybór własnego domu ułatwić... czytaj więcej